• Wydarzenia
  • Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie wspiera młode talenty Klubu Sportowego „KINGA”

Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie stara się wspierać młodych w ich pasjach i  rozwoju zainteresowań. Dlatego miło nam otrzymywać takie podziękowania:

„Dzień Dobry

Codzienną działalność klubu staramy się urozmaicać różnymi innymi wydarzeniami.

Jesteśmy w trakcie realizacji II edycji projektu pn. "Piłka łączy pokolenia".

Za nami szereg wydarzeń tego projektu a były to wspólne zajęcia piłkarskie naszych zawodniczek z rodzicami , członkami i sympatykami klubu, rajd rowerowy, spływ kajakowy, obóz sportowy w Zwierzyńcu.

Partnerami projektu są Fundacja PZU i Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie, którym bardzo dziękujemy za wsparcie. „

UWAGA NA FAŁSZYWE TELEFONY

Szanowni Klienci.

Ponownie informujemy i przestrzegamy przed telefonami od osób powołujących się na pracowników "Centrali Banków Spółdzielczych w Łomży Biuro Bezpieczeństwa" lub podobne instytucje. Scenariusz rozmowy polega na informowaniu klienta banku o zagrożeniu przejęcia rachunku przez osobę trzecią, prośba o wgranie programu antywirusowego, etc. Są to ewidentne próby wyłudzenia Państwa danych osobowych, danych do rachunku bankowego lub karty bankomatowej mające na celu dokonanie kradzieży Państwa środków. Prosimy pod żadnym pozorem o niepodawanie jakichkolwiek danych, nie otwierania przesłanych pocztą elektroniczną linków. O wszystkich tego typu  zdarzeniach prosimy  informować pracowników naszego Banku.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Krasnymstawie.