• Wydarzenia
  • „Paczka na Wołyń” z Bankiem Spółdzielczym w Krasnymstawie

„Paczka na Wołyń” z Bankiem Spółdzielczym w Krasnymstawie

30-11-2021

Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie oraz jego pracownicy kolejny raz przyłączyli się do akcji „Paczka na Wołyń”, współorganizowanej przez  Centrum Charytatywne Caritas w Krasnymstawie. Akcja ta polega na  pomocy kierowanej do Polaków na dawnych Kresach wschodnich.

Pracownicy Banku po raz kolejny pokazali, że wspólnie można więcej. Udało się zebrać ogromną paczkę produktów żywnościowych, zabawek, książek, kosmetyków oraz środków czystości.  Wyrażamy nadzieję,  że nasz wspólny odruch serca, przysporzy uśmiechu i radości Polakom mieszkającym na Kresach, w tym wyjątkowym świątecznym okresie. Radość z możliwości wsparcia Rodaków jest ogromna.

Woy 2021

 Wolyn 2021

UWAGA NA FAŁSZYWE TELEFONY

Szanowni Klienci.

Ponownie informujemy i przestrzegamy przed telefonami od osób powołujących się na pracowników "Centrali Banków Spółdzielczych w Łomży Biuro Bezpieczeństwa" lub podobne instytucje. Scenariusz rozmowy polega na informowaniu klienta banku o zagrożeniu przejęcia rachunku przez osobę trzecią, prośba o wgranie programu antywirusowego, etc. Są to ewidentne próby wyłudzenia Państwa danych osobowych, danych do rachunku bankowego lub karty bankomatowej mające na celu dokonanie kradzieży Państwa środków. Prosimy pod żadnym pozorem o niepodawanie jakichkolwiek danych, nie otwierania przesłanych pocztą elektroniczną linków. O wszystkich tego typu  zdarzeniach prosimy  informować pracowników naszego Banku.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Krasnymstawie.