• Wydarzenia

Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie od wielu lat aktywnie wspiera lokalne inicjatywy  społeczne oraz wydarzenia charytatywne.

NASZ BANK WSPIERA SPORTOWCÓW

Gminny Klub Sportowy w Łopienniku (GKS Łopiennik) ciesz się z wygranych meczy, a przede wszystkim awansu do okręgówki w sezonie piłkarskim 2022/2023. Gratulujemy wszystkich odniesionych sukcesów i trzymamy kciuki za dalsze w kolejnym sezonie piłkarskim.

Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie wspiera tegoroczne „Sobótki” w Nieliszu

Od lat Sobótka w Nieliszu cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności. Coroczne widowisko ognia oraz pokaz sztucznych ogni uatrakcyjnia to wielkie święto kwiatu paproci, które w tym roku mięliśmy przyjemność wesprzeć. Jak tradycja nakazuje, w tą noc puszczane są wianki na wodę, które rozświetlają pokazy sztucznych ogni, przy dźwiękach muzyki ilustracyjnej.

PODZIĘKOWANIE ZA WSPARCIE FESTIWALU PIOSENKI MIĘDZYNARODOWEJ

BANK SPÓŁDZIELCZY W KRASNYMSTAWIE WSPOMAGA POWIATOWY KONKURS TWÓRCZOŚCI „MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Znamy tegorocznych zwycięzców XIX Powiatowego Konkursu Twórczości „Moja Mała Ojczyzna” ze Szkoły Podstawowej im. Jana Króla w Nieliszu. Uczestnicy konkursu poprzez swoje talenty pokazali piękno przyrody, historii miast, wsi, zwyczajów i tradycji oraz obrzędów kultywowanych przez rodziny zamieszkujące okoliczne miejscowości. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy pomysłów w twórczości prac własnych. Życzymy sukcesów oraz udanych wakacji.

X KONKURS „Doświadcz Fizyki”
POD PATRONETEM BANKU SPÓŁDZIELCZEGO  W KRASNYMSTAWIE

12 czerwca 2023r. odbył się finał X edycji konkursu ''Doświadcz Fizyki'' organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu we współpracy z Instytutem Fizyki UMCS w Lublinie. Przed Komisją i publicznością  uczniowie prezentowali przygotowane doświadczenia fizyczne. Uczniom gratulujemy i dziękujemy za prezentację doświadczeń, solidne przygotowanie i odwagę oraz życzymy dalszych sukcesów!

Wspieramy artystów

Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie miał zaszczyt sponsorwać Plener malarski "Piekno przyrody - leśne impresje" oraz VII Plener rzeźbiarski "Ginace zawody"

PODZIĘKOWANIA Z ZAWODÓW WĘDKARSKICH Z OKZAJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA DZIECKA

BANK SPÓŁDZIELCZY W KRASNYMSTAWIE PODTRZYMUJE TRADYCJE XVII EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

Znamy już tegorocznym zwycięzców Powiatowego Konkursu Historycznego „Ocalmy naszą przeszłość”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Porozumienie Ziemi Krasnostawskiej i Miejska Biblioteka Publiczna. W konkursie udział wzięło ponad 150 uczniów ze  szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu krasnostawskiego. Wszystkim uczestnikom składamy gratulacje, życząc dalszych sukcesów.

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
z Bankiem Spółdzielczym w Krasnymstawie

W Zespole nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie odbyły się powiatowe eliminacje XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn, w których uczestnicy indywidualnie rozwiązywali test wiedzy i test skrzyżowania, następnie pokonywali sprawnościowy tor przeszkód oraz drużynowo wykonywali zadanie praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz życzymy wysokich wyników w dalszych rozgrywkach.

BANK SPÓŁDZIELCZY W KRASNYMSTAWIE PATRONUJE NOWATORSKIE TALENTY

BANK SPÓŁDZIELCZY W KRASNYMSTAWIE
SUBSYDIUJE MŁODE TALENTY

Powiatowy Konkurs Filmowy realizowany w „Norwidzie” od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów. Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Filmowy i Pracownia Filmoteki Szkolnej inspirują do twórczego działania i rozwijania pasji kolejne roczniki uczniów nie tylko z IILO, ale także z całej Polski. Dziękujemy za zaproszenie, gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Bank Spółdzielczy w Krasnystawie
sponsorem uroczystości z okazji Dnia Kobiet

Bank Spółdzielczy w Krasnystawie
umacnia 13 Grand Prix Lubelszczyzny
w brydżu sportowym

W dniu 25 lutego 2023 r. odbyła się 13 edycja Grand Prix Lubelszczyzny w brydżu sportowym par w Centrum Integracji Społecznej w Stawie Noakowskim. Organizatorem tegorocznych rozgrywek była Gmina Nielisz. W turnieju wzięło udział 15 par z całego województwa. Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć oraz życzymy dalszych sukcesów.

Bank Spółdzielczy w Krasnystawie
wspiera Klub Morsów Krasnostawskie Karpie

W myśl zasady „kto morsuje ten nie choruje” – Krasnostawskie Morsy jak co roku pokazują, że żadna pogada im nie straszna.

Bank Spółdzielczy w Krasnystawie
wspiera Stowarzyszenie Miłośników
Ziemi Siennickiej

Wydarzenia